Napište nám email

Budeme moc rádi, pokud nám napíšete. Ať už jste superdítě, nebo nějaké znáte. Nebo jste sám ten dotyčný, o koho superdítě pečuje. Možná Vás jenom zaujala naše organizace a chtěli byste se dozvědět něco více. Těšíme se na Váš email!

VEPRKOVA@SUPERDETI.CZ


Zavolejte nám

Máte nějaké dotazy, rádi byste se s námi setkali, zajímá Vás něco konkrétního o našem projektu? Zavolejte nám! Budeme se těšit!

+420 607 205 273

Přihlašte se k odebírání NEWSLETTERU

NÁŠ TÝMMgr. Radka Vepřková
Vedoucí projektu

Jsem vedoucím projektu Superděti, které přišly na svět v srpnu 2011. Od té doby intenzivně, společně s týmem skvělých lidí, pracuji na tom, aby si superděti měly zase kde hrát.

Mám za sebou několikaleté zkušenosti v oblasti sociologických výzkumů, projektového managementu a také vystudovanou vysokou školu v oboru Sociální a kulturní antropologie.

Superděti jsou pro mě hnacím motorem především z důvodu, že jde o téma, které se v ČR doposud neřešilo a jsme tak v této oblasti pionýry v pravém smyslu slova. Baví mě poznávat inspirativní lidi s dobrými nápady, miluji Boží Dar a mým duševním Ctrl+Alt+Delete je běh.

E-mail: veprkova@gmail.com

Mgr. et Mgr.
Lenka Tomaidesová
Psycholožka projektu

Komplexní práce s ohroženou rodinou, poradenské konzultace s rodiči, psychosociální podpora dětí, komunikace s odborníky, přednášky na úřadech.

Absolvovala jsem studium Psychoterapeuti-
ckých studií na FSS MU (2010), studium Sociální práce na FF UK (2009) a studium Humanitní vzdělanosti na FHS UK (2006). Frekventantka psychoterapeutického výcvi-
ku Integrace v psychoterapii.

Od března 2009 do června 2011 jsem pracovala v o. s. Dům tří přání jako psychosociální pracovnice v rámci práce s ohroženým dítětem a jeho rodinou.

Následně jsem absolvovala pracovní stáž Berlíně, v Charité Campus Virchow-Klinikum (CVK) – (Department of Child and Adolescent Psychiatry, Psychosomatic Medicine and Psychotherapy) jako psychoterapeut se specializací především na poruchy přijmu potravy.

Věnuji se komplexní práci s ohroženou rodinou a poradenským a terapeutickým konzultacím. Úzce se věnuji tématice poruch přijmu potravy.

Mgr. Simova Štruncová LL.M.
Právnička projektu

Již během studií na vysoké škole jsem působila při různých dobročinných organizacích působících v oblastech právního poradenství v oblasti rodinného práva, práv dětí a obecně lidských práv. Nyní se ve své profesní praxi zabývám mimo jiné občanským a rodinným právem, kdy klientům pomáhám po právní a lidské stránce v nelehkých, mnohdy zásadních životních situacích, kdy se jim krom právních služeb snažím poskytnout i podporu, pochopení a lidský přístup.

Na projektu Superděti se podílím neb věřím, že tento projekt podpořím svými dlouholetými zkušenostmi a společně se nám podaří pomoci těmto rodinám a “našim superdětem”, které si zaslouží náš obdiv a naši pomoc.

Věřím, že pokud by každý občan drobně přispěl k jakémukoli rozvíjení občanské společnosti, bude naše společnost lepší. Záleží tedy na každém z nás jakou společnost budeme mít.