Užitečné odkazy a tipy

www.linkabezpeci.cz – Linka bezpečí je určená dětem, které něco trápí a nevědí si s tím rady.  Mouhou mít občas třeba i pocit, že už na to dál nestačí. Ať už se jedná o problémy ve škole, s rodiči nebo s kamarády – pokud mají pocit, že jim někdo ubližuje, nebo se například něčeho či někoho bojí, Linka bezpečí je tu pro ně.
www.cerebrum2007.cz – Cerebrum je občanské sdružení, jehož posláním je přispívat k porozumění problematice poranění mozku, poskytovat informace a zejména podporovat občany, kteří utrpěli traumatické či jiné poškození mozku, nebo jejich rodinné příslušníky a pečující.
www.dumtriprani.cz – Dům tří přání je zařízení s nepřetržitým provozem pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Poskytuje profesionální služby rodinám v krizi.
www.aacy.org – American Acossiation of Caregiving Youth je americká organizace, která podporuje děti a mladé lidi, kteří se starají o svého nemocného, zraněného nebo nemohoucího člena rodiny. Jedním z cílů organizace je umožnit těmto dětem lépe prožít své dětství a dosáhnout úspěchů ve škole i v životě.
ceskysport21.webnode.cz – Český sport 21 svou činností přispívá k pozitivnímu rozvoji společnosti. Projekty, které realizuje, zlepšují naše životní prostředí a podporují rozumné řešení otázek týkajících se lidských práv, zdravotnictví, sociálně vyloučených oblastí a přírody. Jeden ze sooučasných projektů má název Stop Zevling. Propojuje komunity a zaměřuje se především na mládež, která vyrůstá a žije na sídlišti.