Podpořte nás!

Pomoc finanční


Náš transparentní účet je: 2500089426/2010. Sledovat dění na našem transparentním účtu můžete na na tomto odkazu.

Pokud se rozhodnete nám poslat peníze touto formou, dejte nám prosím vědět na email veprkova@gmail.com a vedoucí projektu vás bude informovat, na co konkrétně bude váš finanční dar využit.

 

Pomoc aka Spiderman, aneb rozhoďte sítě!


Můžete se stát členem sítě našich podporovatelů, kteří dostávají pravidelný měsíční newsletter ze života naší organizace. Členi této sítě o našich aktivitách hovoří a dávají o nás tak vědět. Právě to v současnosti potřebujeme nejvíce, dát superdětem signál o tom, že tu jsme pro ně.

Přihlašte se k odebírání newslleteru. Nicméně, šířit povědomí o nás můžete samozřejmě i bez newsletteru. Prostě, křičte o nás do světa!

Pomoc s hledáním prostor pro superdětské centrum


Hledáme nové prostory! Z těch předchozích jsme bohužel byli nuceni odejít… naše centrum zkvétalo, plnilo se nábytkem a jiným vybavením a také skvělými nápady, jak jej využít. Ale bohužel, nebylo nám přáno. Proto nyní sháníme znovu. Pokud máte tip na nějaké útulné místečko, budeme moc rádi.

Momentálně hledáme Superkomunikátora!


Naše organizace se potýká s komunikačním oříškem, kdy superděti, tedy děti, které se starají o svého nemocného ci postiženého rodiče, o naší službě přílíš neví. Navíc často ani netuší, že starost o svého bližního jim může v budoucnu víc vzít, než dát. Proto bychom rádi navázali spolupráci s odborníkem, který by nám pomohl nalézt strategii v této komunikační adventuře. Někoho, kdo disponuje vlastnostmi nezištného superkomunikátora. Někoho, kdo s námi pozvedne naši superdětskou misi.